Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KILOMETRY NA RZECZ FUNDACJI POMOCY WDOWOM I SIEROTOM PO POLEGŁYCH POLICJANTACH

Data publikacji 09.08.2022

Kolneńscy policjanci wzięli udział w akcji na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Z okazji 25. rocznicy powstania, Fundacja zorganizowała wirtualny bieg charytatywny. Akcja ma charakter indywidualny i trwa nadal. Zarejestrować się można do 10 sierpnia na stronie www.zapisyonline.pl, a sam wirtualny bieg trwa do 18 sierpnia 2022 roku. Wystarczy aplikacja rejestrująca 25 minut dowolnej aktywności.

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone są bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Ideą jest pokonanie dowolnego dystansu w 25 minut i wpłata minimum 25 zł. Trasę można pokonać biegiem, marszem z kijkami, spacerem, a nawet na rowerze. Miejsce jest bez znaczenia - najważniejsza jest chęć niesienia pomocy potrzebującym rodzinom po poległych policjantach oraz wspólna zabawa. Ważne jest też to, aby zgodnie z regulaminem zmierzyć swój czas i dystans oraz udokumentować udział w wirtualnej imprezie. Bieg charytatywny na rzecz Fundacji trwa od 25 lipca do 18 sierpnia 2022 roku.

Jeszcze do jutra można zarejestrować się do wirtualnego biegu. Zachęcamy do włączenia się w szczytny cel Fundacji. Może to zrobić każdy, wystarczy zapisać się na stronie - www.zapisyonline.pl.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 3.63 MB)

Pobierz plik (format mp3 - rozmiar 394.38 KB)

Powrót na górę strony