KPP Kolno

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. TRZEŹWY PONIEDZIAŁEK NA KOLNEŃSKICH DROGACH

  Wczoraj policjanci z kolneńskiej drogówki od wczesnych godzin rannych skupili swoją uwagę na kontroli trzeźwości kierowców. Podczas akcji nie ujawniono żadnego przypadku kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu.

 2. 102 KILOMETRY NA GODZINĘ W OBSZARZE ZABUDOWANYM

  Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. 55-latek stracił prawo jazdy i za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Kierowcy w twojej okolicy przekraczają prędkość? Zgłoś to za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 3. KIEROWAŁ MOTOROWEREM MAJĄC 2,5 PROMILA

  Kolneńscy policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 40-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. W takim stanie kierował motorowerem. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 4. (NIE) TRZEŹWY PONIEDZIAŁEK NA PODLASKICH DROGACH

  Na terenie całego województwa podlascy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poniedziałek". Spośród blisko 10 tysięcy skontrolowanych kierowców, aż 29 zdecydowało się prowadzić pojazd po wcześniejszym spożyciu alkoholu, w tym 13 z nich będąc w stanie nietrzeźwości. Wszyscy zatrzymani kierowcy, oprócz utraty uprawnień, poniosą odpowiedzialność karną. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 5. NIETRZEŹWY WEEKEND NA KOLNEŃSKICH DROGACH

  Pomimo wielu apeli i ostrzeżeń mundurowych, nadal są wśród nas tacy, którzy decydują się kierować pojazdami pod wpływem alkoholu. Tylko podczas minionego weekendu, kolneńscy policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się być 42-letni kierowca hyundaia, który miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Przypominamy, że hasło "Piłeś - Nie jedź" jest zawsze aktualne!

 6. 107 KILOMETRÓW NA GODZINĘ W OBSZARZE ZABUDOWANYM

  Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. 21-latek stracił prawo jazdy i za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem. Kierowcy w twojej okolicy przekraczają prędkość? Zgłoś to za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Powrót na górę strony