KPP Kolno

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. 60-LATEK PRZEKROCZYŁ PRĘDKOŚĆ - STRACIŁ PRAWO JAZDY

  Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość o ponad 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 2. KOLEJNI KIEROWCY NA ZAKAZIE

  Policjanci z drogówki zatrzymali kolejnych dwóch kierowców, którzy nie stosowali się do zakazu prowadzenia pojazdów. Za niestosowanie się do wyroku sądu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. KONFISKATA SAMOCHODU ZA JAZDĘ PO ALKOHOLU! NOWE PRZEPISY WCHODZĄ W ŻYCIE

  Od 14 marca 2024 roku wchodzą w życie przepisy pozwalające na konfiskatę samochodów kierowcom mającym we krwi ponad 1,5 promila alkoholu. Samochód straci też kierowca, który np. spowodował wypadek drogowy i uciekł z miejsca zdarzenia. Konfiskata jest obowiązkowa.

 4. NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI, BO BAŁ SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI

  29-letni kierowca volkswagena nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jechał wprost na policjanta, później zaczął uciekać. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Mieszkaniec gminy Stawiski usłyszał zarzut wywierania wpływu na czynności urzędowe, niedostosowania się do polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego i prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. TYLKO JEDNEGO DNIA 2 KIEROWCÓW STRACIŁO PRAWA JAZDY

  Tylko jednego dnia kolneńscy policjanci zatrzymali prawa jazdy kolejnym 2 kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym powyżej 50 kilometrów na godzinę. Kierowcy w twojej okolicy przekraczają prędkość? Zgłoś to za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 6. NIETRZEŹWY ZA KIEROWNICĄ RENAULT

  Policjanci z kolneńskiej drogówki zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 30-latek jechał renault mając ponad promil alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony