Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

PIĄTKOWE DZIAŁANIA PRĘDKOŚĆ - PODSUMOWANIE

Data publikacji 17.01.2022

Kolneńscy mundurowi podczas piątkowych działań ,,Prędkość” skontrolowali 33 pojazdy. Ujawnili łącznie 28 wykroczeń, z czego aż 24 dotyczące przekroczenia prędkości. Jedna osoba zdecydowała się wsiąść za kierownicę pojazdu będąc pod wpływem alkoholu.

Policjanci z drogówki, w piątek, zwracali szczególną uwagę na prędkość, z jaką podróżują kierowcy po kolneńskich drogach. Funkcjonariusze byli między innymi w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do wypadków drogowych oraz wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przypominali uczestnikom ruchu, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Mundurowi skontrolowali w sumie 33 pojazdy. Ujawnili 28 wykroczeń, z czego aż 24 dotyczyły przekroczenia dozwolonej prędkości. W trakcie działań funkcjonariusze sprawdzali również trzeźwość kierujących pojazdami. Spośród 150 skontrolowanych, jedna osoba zdecydwała się wsiąść za kierownicę pojazdu będąc pod wpływem alkoholu.

Policjanci z drogówki podkreślają, że podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości.

  • Dwóch policjantów na drodze przy samochodzie ciężarowym.
  • Policjant w radiowozie sporządza dokumentacje.
  • Policjant mierzy prędkość.
  • Policjant mierzy prędkość.
  • Policjant mierzy prędkość.
  • Policjant stoi przy samochodzie osobowym w kolorze niebieskim. Pokazuje na mierniku siedzącemu wewnątrz kierowcy prędkość z jaką jechał.
Powrót na górę strony