TURNIEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W KOLNIE - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

TURNIEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W KOLNIE

Data publikacji 10.10.2019

W minioną sobotę na kompleksie boisk sportowych Orlik w Stawiskach odbył się turniej piłki nożnej "O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie". Wydarzenie to było częścią obchodów 100 rocznicy powstania Policji Państwowej. W turnieju wzięło udział 4 drużyny. W zdrowej, sportowej rywalizacji rozegrali mecze, które wyłoniły zwycięzców zmagań.

Rozegrany w sobotę na boisku Orlik w Stawiskach Turniej  o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie był jedną z inicjatyw zorganizowanych w ramach lokalnych obchodów jubileuszu 100-lecia powstania Policji Państwowej – Święta Policji 2019. Do rozgrywek przystąpiło 4 zespoły. Na boisku nie brakowało sportowych emocji, woli walki i zaciętej rywalizacji. Najskuteczniejsi okazali się Oldboje ze Stawisk, pokonując w finale funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Mońkach. Na trzecim pucharowym miejscu stanęli mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

Na koniec turnieju pamiątkowe puchary wręczył zawodnikom Komendant Powiatowy Policji w Kolnie insp,. Artur Żebrowski.  Zwycięskim drużynom i nagrodzonym zawodnikom gratulujemy! 

Autor zdjęć: Przemysław Niedźwiedzki.

  • Puchary turnieju
  • Zawodnicy grający w piłkę
  • Zawodnicy grający w piłkę
  • Zawodnicy grający w piłkę
  • Wręczanie pucharów przez Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie
  • Drużyna KPP Kolno