KPP Kolno

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. KOLNEŃSCY POLICJANCI PODSUMOWALI „ MAJOWY WEEKEND"

  Od dnia 27 kwietnia 2018 roku do późnych godzin wieczornych dnia 6 maja 2018 roku policjanci z kolneńskiej jednostki uczestniczyli w działaniach „ Majowy Weekend ”, zapewniając bezpieczeństwo w tym okresie mieszkańcom powiatu kolneńskiego oraz przejeżdżającym przez nasz terenie turystom.

 2. "JEDNOŚLADEM BEZPIECZNIE DO CELU" W POWIECIE KOLNEŃSKIM

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie, w trosce o bezpieczeństwo podróżujących drogami naszego powiatu włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Jednośladem bezpiecznie do celu". W ramach tych działań mundurowi prowadzą kontrole drogowe głównie pod kątem bezpieczeństwa motocyklistów oraz rowerzystów. Dzisiaj wzięli udział w inauguracji sezonu motocyklowego, gdzie omówili najważniejsze aspekty bezpieczeństwa oraz kształtowanie właściwych postaw i zachowań.

 3. MAJÓWKA NA DROGACH – SZEROKIEJ DROGI

  Zadbajmy wspólnie o to, aby ta najdłuższa od lat majówka była bezpieczna nie tylko na drogach. Wiele osób ten czas wykorzystuje na odpoczynek, wyjazdy i mniej lub bardziej aktywne formy relaksu . Nad bezpieczeństwem podróżujących jak co roku czuwają policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze zwracają również szczególną uwagę na osiedla mieszkaniowe aby nie doszło do włamań do opuszczonych domów. Warto wcześniej zabezpieczyć swój majątek.

 4. BEZPIECZNY WEEKEND MAJOWY 2018

  Trwa długi weekend majowy. Duża grupa zmotoryzowanych wyruszyła w trasę. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwa wielu policjantów. Od 27 kwietnia do 6 maja 2018 roku Policja rozpoczęła działania kontrolno-prewencyjne pn. „Bezpieczny weekend”, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 5. Kolneńscy policjanci i akcja "Majowy Weekend". Będą kontrole na drogach

  Kolneńscy policjanci rozpoczęli działania pod kryptonimem "Majowy Weekend". Akcja prowadzona będzie do 6 maja. W tym czasie na głównych szlakach komunikacyjnych, w szczególności prowadzących do miejscowości turystycznych, należy spodziewać się zwiększonej liczby uczestników ruchu. Nad ich bezpieczeństwem czuwać będzie również większa niż zwykle ilość stróżów prawa.

 6. DŁUGI MAJOWY WEEKEND PRZED NAMI – PAMIĘTAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE…

  Przed nami długi majowy weekend. Jak co roku podlascy policjanci będą w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających. Mundurowi apelują - pamiętajmy o bezpieczeństwie.

Praca w Policji