NIETRZEŹWI NA DROGACH POWIATU KOLNEŃSKIEGO - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

NIETRZEŹWI NA DROGACH POWIATU KOLNEŃSKIEGO

Data publikacji 04.06.2019

W miniony weekend kolneńscy policjanci zatrzymali czterech kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę samochodem będąc pod wpływem alkoholu. Niechlubnym rekordzistą w tym gronie był zatrzymany w piątek 33- latek. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz wszyscy czterej za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiadać będą przed sądem.

W miniony weekend funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. W piątek w miejscowości Glinki zatrzymano kierującego pojazdem marki BMW. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie. Z kolei w sobotę, na terenie Kolna, mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wsiedli za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu. W niedzielę, również w Kolnie „wpadł” kolejny kierowca na tzw. "podwójnym gazie". Cała czwórka  za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiadać będzie teraz przed sądem.

W dalszym ciągu pomimo wysokich kar za przestępstwa dotyczące jazdy pod wpływem alkoholu, mamy do czynienia z tym nagannym zjawiskiem. Kolneńscy policjanci apelują do kierowców o wyobraźnię i rozwagę! Bezpieczeństwo na drodze zależy przede wszystkim od każdego z nas.