Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI WYELIMINOWALI Z RUCHU DROGOWEGO KOLEJNYCH NIEODPOWIEDZIALNYCH KIEROWCÓW

Data publikacji 10.09.2018

Kolneńscy policjanci, w miniony weekend, wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnych nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca mitsubishi, który prowadził samochód mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało posiadał on również aktywny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wszyscy odpowiedzą przed sądem.

Kolneńscy policjanci, w miniony weekend, zatrzymali do kontroli drogowej pięciu nietrzeźwych kierowców. Trzech z nich kierowało samochodami, a dwóch pozostałych - jednośladami.  Pierwszy z nieodpowiedzialnych kierujących został zatrzymany do kontroli drogowej na DK 61, w piątek po południu. Jak się okazało, kierowca bmw miał około 1,3 promila alkoholu w organizmie. Kolejny nietrzeźwy kierowca został wyeliminowany z ruchu drogowego w sobotę, na terenie gminy Kolno. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że prowadził on volksvagena mając ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Niechlubnym rekordzistą minionego weekendu okazał się jednak kierowca mitsubishi. Został on zatrzymany do kontroli drogowej wczoraj, na terenie gminy Turośń. Jak się okazało mężczyzna prowadził samochód mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo posiadał aktywny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Z ruchu drogowego zostali również wyeliminowali dwaj rowerzyści. Jeden z nich miał ponad 0,2 promila alkoholu w organizmie, natomiast drugi prawie 2 promile. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wszyscy odpowiedzą przed sądem.

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –  www.kolno.policja.gov.pl