"Kręci mnie bezpieczeństwo" podczas rajdu rowerowego oraz festynu rodzinnego - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Kręci mnie bezpieczeństwo" podczas rajdu rowerowego oraz festynu rodzinnego

Data publikacji 19.06.2017

Kolneńscy policjanci, podczas rajdu rowerowego w Czerwonem oraz festynu rodzinnego w Kątach, zachęcali mieszkańców do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz propagowali bezpieczeństwo podczas wakacji. Spotkania weekendowe były również świetną okazją do przedstawienia przez mundurowych poszczególnych etapów rekrutacji do Policji.

Kolneńscy policjanci zabezpieczali wczoraj rajd rowerowy zorganizowany przez bibliotekę publiczną w Czerwonem oraz wzięli udział w imprezie plenerowej „Piknik rodzinny” w Kątach w ramch akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" kampania ta organizowana jest pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Podczas niedzielnych przedsięwzięć, mundurowi promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz zorganizowali stoisko profilaktyczne, w ramach to którego edukowali najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa podczas wakacji. Spotkania z policjantami były również świetną okazją do przedstawienia zainteresowanym osobom poszczególnych etapów rekrutacji do Policji. Dodatkowo, uczestnicy festynu oraz rajdu rowerowego zapoznani zostali z aplikacją "Dzielnicowy bliżej nas" oraz z plebiscytem na najlepszego dzielnicowego roku 2017. Najmłodsi z kolei mogli obejrzeć radiowóz policyjny oraz porozmawiać z funkcjonariuszem o jego codziennej służbie. 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.kolno.policja.gov.pl

Praca w Policji