Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI POSZUKUJĄ 38-LETNIEGO MIESZKAŃCA GMINY STAWISKI

Data publikacji 05.10.2021

Kolneńscy policjanci poszukują 38-letniego mieszkańca gminy Stawiski. Mężczyzna, 29 września, będąc u rodziny w Niemczech, wsiadł do swojego samochodu i odjechał w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Prosimy o pomoc w odnalezieniu mężczyzny.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie poszukują zaginionego 38-letniego mieszkańca gminy Stawiski. Mężczyzna 25 września 2021 roku wyjechał samochodem marki Audi do rodziny do Niemiec. Cztery dni później, około 23:00, odjechał swoim samochodem w nieznanym kierunku. Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ma około 173 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie ciemne włosy i piwne oczy. 38-latek posiada bliznę pod prawym okiem.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pod numer telefonu 47 718 22 12 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Powrót na górę strony