Złodziejka alkoholu w rękach policjantów - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Złodziejka alkoholu w rękach policjantów

Data publikacji 19.06.2018

W ręce kolneńskich policjantów wpadła mieszkanka województwa łódzkiego, która na gościnnych występach na Podlasiu kradła drogi alkohol. Kobieta usłyszała już zarzuty. Teraz jej dalszym losem zajmie się sąd. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieszkanka województwa łódzkiego w połowie maja wybrała się na Podlasie, na gościnne występy. Kobieta w sklepach jednej z sieci w Kolnie, Łomży, Czyżewie, Ciechanowcu i Bielsku Podlaskim, dokonała licznych kradzieży. Jej łupem padło łącznie 22 butelki alkoholu jednej marki oraz dwa opakowania chipsów. Pokrzywdzeni wycenili swoje straty na łączną kwotę około 3000 złotych. Pracujący nad sprawą kolneńscy policjanci ustalili podejrzaną o dokonanie tych przestępstw. Już w minioną sobotę została ona zatrzymana przez bytomskich mundurowych. Wczoraj młoda kobieta usłyszała pięć zarzutów kradzieży, do których się przyznała. Teraz jej dalszym losem zajmie się sąd. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

*wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji –  www.kolno.policja.gov.pl