Inauguracja "Bezpiecznych Wakacji” w powiecie kolneńskim - Aktualności - KPP Kolno

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Inauguracja "Bezpiecznych Wakacji” w powiecie kolneńskim

Data publikacji 22.06.2017

Kolneńscy funkcjonariusze brali udział w Pikniku Rodzinnym w Turośli. Powyższa inicjatywa wpisała się w działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w okresie letnim "Kręci mnie bezpieczeństwo - kampania ta organizowana jest pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz promocję Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i zawodu policjanta.

Dzisiaj kolneńscy policjanci zakończyli spotkania w szkołach dot bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Na Pikniku Rodzinnym w Turośli mundurowi  zainaugurowali wakacje w ramch akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" - kampania ta organizowana jest pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.  Była to też dobra okazja do edukowania osób w zakresie bezpiecznego korzystania z dni wolnych od szkoły i pracy. Funkcjonariusze wspólnie ze strażakami przygotowali dla dzieci atrakcje w postaci pokazu sprzętu policyjnego, umundurowania, chętni mogli też zrobić sobie odbitki linii papilarnych. Ponadto policjanci demonstrowali jak korzystać z aplikacji Moja Komenda oraz Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa  - aplikacja służąca partycypacji społecznej w budowaniu poczucia bezpieczeństwa publicznego. Spotkanie z Policją dało możliwość zapoznania się z pracą mundurowych oraz poznania swego dzielnicowego.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – http://www.kolno.policja.gov.pl

Praca w Policji